Slide zamów teraz!

 

Vacu3d A3

 

Parametry techniczne Vacu3d A3

 

Typ Vacu3D A3

Zasilanie 230V
Moc max. 3650W
Max. Temperatura 190°C Wymiary folii A3
Max. grubość folii 3mm
Rodzaje folii: HIPS, ABS, PVC, PETG, PP, PC, PMMA, PE, PET i inne

Max. pole pracy dla modelu wypukłego:
– szerokość 240mm
– długość 360mm
– wysokość 100mm

Max. pole pracy dla modelu wklęsłego:
– szerokość 260mm
– długość 380mm
– wysokość 100mm

Wewnętrzna turbina podciśnienia 2000W
Dotykowy, kolorowy panel sterowania.
Autorski program sterowania Vacu3D
Konstrukcja aluminiowo-stalowa.

 

Vacu3d A3 to większa wersja świetnie przyjętego przez rynek modelu Vacu3d A4. Podobnie jak mniejszy model, urządzenie to pozwala przeprowadzić proces termo formowania próżniowego w warunkach biurowych. Jak wszystkie urządzenia z serii Vacu3d potrzebuje do pracy jedynie napięcia sieciowego (istnieją wersje na różne rynki) oraz materiałów eksploatacyjne w postaci odpowiednio przyciętych folii. W przeciwieństwie do innych instalacji dostępnych na rynku nie wymaga kosztownej instalacji pneumatycznej.

Vacu3d jest tak proste w obsłudze, że mogłoby pracować na nim dziecko (i może to robić pod opieką osoby dorosłej). Przemyślana ergonomiczna konstrukcja pozwala bezpiecznie pracować na urządzeniu bez dodatkowych środków ochrony jak np. rękawice.

Bezdotykowy pomiar przy użyciu pirometru oraz zmodyfikowana turbina czynią proces termoformowania bardzo wydajnym pomimo kompaktowej formy urządzenia.

Profesjonalna konstrukcja wykonana z aluminium i stali gwarantuje długa i niezawodną pracę. Na urządzeniu można pracować na własnych materiałach albo dedykowanych zakupionych w naszym sklepie . Popularny rozmiar A3 jest wystarczający do większości zastosowań.

więcej…