Slide zamów teraz!

Vacu3d A4

 

 

 

                      Parametry techniczne Vacu3d A4

 

Typ Vacu3D A4

Zasilanie 230V
Moc max. 2540W
Max. Temperatura 190°C Wymiary folii A4
Max. grubość folii 3mm
Rodzaje folii: HIPS, ABS, PVC, PETG, PP, PC, PMMA, PE, PET i inne

Max. pole pracy dla modelu wypukłego:
– szerokość 155mm
– długość 240mm
– wysokość 100mm

Max. pole pracy dla modelu wklęsłego:
– szerokość 170mm
– długość 260mm
– wysokość 100mm

Wewnętrzna turbina podciśnienia 2000W
Dotykowy, kolorowy panel sterowania.
Autorski program sterowania Vacu3D
Konstrukcja aluminiowo-stalowa.

 

Vacu3d A4 to urządzenie do termofromowania3d. Dzięki Vacu3d proces termoformowania próżniowego zarezerwowany do tej pory dla przemysłu możemy z łatwością przeprowadzić w warunkach biurowych. Do pracy z Vacu3d wystarczy napięcie sieciowe (istnieją wersje na różne rynki) oraz materiały eksploatacyjne w postaci odpowiednio przyciętych folii. W przeciwieństwie do innych instalacji dostępnych na rynku nie wymaga kosztownej instalacji pneumatycznej.

Vacu3d jest tak proste w obsłudze, że mogłoby pracować na nim dziecko (i może to robić pod opieką osoby dorosłej). Przemyślana ergonomiczna konstrukcja pozwala bezpiecznie pracować na urządzeniu bez dodatkowych środków ochrony jak np. rękawice.

Bezdotykowy pomiar przy użyciu pirometru oraz zmodyfikowana turbina czynią proces termoformowania zaskakująco wydajnym dla tak kompaktowego urządzenia.

Profesjonalna konstrukcja wykonana z aluminium i stali gwarantuje długa i niezawodną pracę. Na urządzeniu można pracować na własnych materiałach albo dedykowanych zakupionych w naszym sklepie . Popularny rozmiar A4 jest wystarczający do większości zastosowań.

więcej…